$slide['image']['alt']

Produkty

Lagunitas IPA

Legendárna americká IPA, ktorá vznikla zo štýlu starého ako oceánske obchodné plavby. Nemilosrdne chutný a voňavý ALE. Už prvý dúšok ťa vynesie do výšin lodných plachiet a keď sa vrátiš späť na loď, ďalšiu plavbu si vychutnáš uvoľnene a bez obmedzení.

Klasická nefiltrovaná a nepasterizovaná americká IPA sa stala v krajine svojho pôvodu legendou. Vďačí za to svojej špecifickej chuti, farbe a vôni. Jedinečný výrobný proces jej dáva plné telo, vysokú horkosť a pritom ľahkú pitelnosť. Tropické tóny sa odhalia hneď po načapovaní a pokračujú až po posledný dúšok v pohári.

20l
Sud
4 x 355ml
4 pack
6 x 4 pack
Box
Štýl:
American IPA
Alkohol:
6,2 % obj.
Extrakt:
14 % hm
Horkosť:
52 IBU

Lagunitas Daytime

Frakčná IPA alebo sezónna nefiltrovaná a nepasterizovaná IPA je ľahká ako oceánsky vzduch, takže si ju vychutnáš kedykoľvek počas dňa. Spája v sebe ľahké telo s veľmi silnou, avšak príjemnou ovocnou arómou, ktorú jej dodávajú americké odrody chmeľu.

20l
Sud
24 x 355ml
24 pack
Štýl:
Session IPA
Alkohol:
4,0 % obj.
Extrakt:
10 % hm
Horkosť:
30 IBU

Lagunitas Little Sumpin Sumpin

Pivo, ktoré je také osobité, že sa nedá jednoducho zaradiť do konkrétneho štýlu. Ponúka jemnosť a uhladenosť pšeničných typov pív, ako aj horkosť pív typu IPA. Vyznačuje sa plným telom, komplexným zážitkom a dlhšie trvajúcou horkosťou. Volajú ho aj Wheat IPA (Pšeničná IPA) a je nefiltrované a nepasterizované.

20l
Sud
24 x 355ml
Box
Štýl:
Wheat IPA
Alkohol:
7,5 % obj.
Extrakt:
18 % hm
Horkosť:
64,2 IBU

Lagunitas 12th Of Never

Stará dobrá americká klasika v podobe Pale Ale, ktorý v sebe spája tropické arómy manga, papáje či citrusov. Základ tela tvorí veľká dávka pšenice, ktorú dopĺňajú rôzne odrody chmeľov. Je skvelo vybalansované so stredne plným telom. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

20l
Sud
12 x 355ml
12 pack
Štýl:
American Pale Ale
Alkohol:
5,5 % obj.
Extrakt:
12 % hm
Horkosť:
45 IBU

Kam na Lagunitas

Zisti, kde si môžeš vychutnať
pohodlne naše pivo.

Nájsť podnik
Kam na naše pivá